O NÁS

  

  Někdy na konec května 2016 se datuje zrod inašeho sdružení, v němž jsme si dali za úkol podporovat československou komunitu hráčů Euro Truck Simulator2 a American Truck Simulator. Chceme poskytovat podporu nejen jednotlivým hráčům, ale i virtuálním firmám, pořádat soutěže, akce, konvoje, rady, návody.

 

Proč ČESMAD?

Protože pro nás je reálná sdružení  ČESMAD Bohemia i ČESMAD Slovakia synonymem pro pomoc v oblasti nejen nákladní dopravy.

Abychom nepoužívali název  bez souhlasu právoplatných držitelů, napsali jsme na obě sdružení e-mail a velice nás potěšil přístup obou zástupců těchto oragnizací.

Dole na této straně je kopie e-mailových zpráv od obou sdružení.

 

Co máme za sebou?

Asi největší akcí kterou jsme organizovali byla 5.11:2016 TruckShow Mannheim 2016, na které se sešlo několik desítek účastníků a soutěžilo ve 3 disciplínách o zajímavé ceny.

Od podzimu 2016 spolupracujeme s herním Rádiem LFCZ, s kterým jsme zorganizovali několik soutěží o PaySafeCards a DLC.

Pro reálné firmy ve hře ETS2 jsme vytvořili Knihu jízd.

Pro všechny firmy spustili Katalog firem, v kterém uchazeči o práci v nějaké firmě najdou spoustu užitečných informací o společnostech s možností je mezi sebou porovnat.

 

Současnost ČESMAD CS Virtual

Nyní prostřednictvím Rádia LFCZ a FB skupiny ETS2 Traffic Info Group  informujeme o stavu dopravy na serverech TruckersMP.

Dále vyvíjíme a vylepšujeme Knihu jízd pro reálné firmy.

 

Co nás a Vás čeká?

Nás čeká spousta práce, protože dělat na tolika projektech je dost časově náročné, ale i tak na oficiální stránku www.cesmadcs.eu připravujeme několik zajímavých novinek, na které se určitě můžete těšit.

 

... a tady jsou zmíněné e-maily od ČESMAD Bohemia a Česmad Slovakia.

 


St!mpy © ČESMAD Czechoslovakia Virtual 2017