FAQ

 

  • Kde, jak, za kolik mohu zaregistrovat svou firmu do Katalogu firem?

Registrační formulář najdete na http://katalogfirem.cesmadcs.eu/registrace/, pokud potřebujete nápovědu k vyplnění registrace, klikněte ZDE. Registrace je ZDARMA a probíhá ve dvou krocích, v prvním kroku vložíte základní informace o firmě a v druhém nám můžete poslat až 4 obrázky včetně firemního loga.

 

  • Co když chci v Katalogu u své firmy něco změnit?

Pokud chcete změnit nějaký text, kontakt, nebo obrázek u Vaší firmy, napište (přiložte obrázek) nám na e-mail katalogfirem@cesmadcs.eu nebo přes Kontaktní formulář. Jelikož je Katalog postaven na skriptu eshopu, není možné každému majiteli firmy dát přístup pouze k editaci jeho společnosti, na druhou stranu je to dobře, všechna data prochází přes administrátora, který by neměl dopustit žádné nesmyslné či lživé údaje. Budeme velmi vděční za každou informaci o jakékoliv změně údajů o Vaší firmě, chceme aby Katalog firem byl stále aktuální.

 

  • Co mám udělat, když chci smazat naši firmu z Katalogu, protože jsme  ukončili činnost nebo z jiného důvodu?

Napište nám prosím na e-mail katalogfirem@cesmadcs.eu nebo přes Kontaktní formulář. Budeme vám vděční, když nám napíšete, že Vaše firma skončila, nechceme tu mít společnosti které nefungují.

 

  • Mohu svou firmu nějak zviditelnit nebo posunout na přednější místo v Katalogu?

Bohužel, zatím není možné upřednostnit nějakou firmu nebo jí posunout v seznamu na vyšší post, nicméně do budoucna o takové možnosti uvažujeme. Firmy jsou řazeny od nejdéle registrovaných. Pokud ale chcete svou firmu v Katalogu zviditelnit, je zde možnost umístění placeného banneru na titulní stranu Katalogu. Více o reklamě na této stránce.

 

Nenašli jste odpověď na svou otázku? Kontaktujte nás prosím na e-mail katalogfirem@cesmadcs.eu nebo přes Kontaktní formulář, rádi Vám odpovíme.

 


St!mpy © ČESMAD Czechoslovakia Virtual 2017